Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhok-niny-fialko-nerivnyj-shlyub-litni-zabavy-ta-shukachi-zemnoho-rayu-v-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок Ніни Фіалко «Нерівний шлюб», «Літні забави» та «Шукачі земного раю» в Тернополі

Презентація книжок Ніни Фіалко «Нерівний шлюб», «Літні забави» та «Шукачі земного раю» в Тернополі

Книгарня «Є» та видавництвом «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію книжок Ніни Фіалко «Нерівний шлюб», «Літні забави» та «Шукачі земного раю», яка відбудеться 25 лютого за участю авторки. Початок – о 18.30.

Ніна Фіалко – прозаїк, драматург, на рахунку якої півтора десятка літературних творів різної жанрової природи. 

«Нерівний шлюб»: У збірці ви знайдете оповідання, новели та повісті, написані упродовж кількох останніх років. Деякі з них були вже надруковані в обласних літературних журналах. Ці людські історії правдиві та захопливі, вони взяті з нашого життя, тому нікого не залишать байдужим. Книжка розрахована на широке коло читачів.

«Літні забави»: ці повісті — перша книга відомої романістки, присвячена дітям. Авторка часто спілкується з онуками, знає запити, вподобання, звички дітей, вміє проникливо, дотепно й правдиво зобразити їхній світ. Для широкого кола читачів.

«Шукачі земного раю»: соціально-психологічний роман — іще один ракурс осмислення сьогодення. Авторка захоплююче і точно відтворює життєвий шлях типового представника покоління, яке формувалось у тисяча дев’ятсот вісімдесятих, намагалось і вижити, й нажити статки в дев’яностих... Непросте і трагічне становлення українця, який волею обставин опинився тоді в Москві. Нелегкий вибір постав перед ним нині...

Вхід вільний

Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 25.02.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Ніна Фіалко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку