Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhok-lviv-pani-panyanky-ta-kvitnykarka-za-uchastyu-pysmennyts-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю письменниць у Тернополі

Презентація книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю письменниць у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участі Ніки Нікалео, Наталки Ліщинської та Тетяни Белімової. Початок – о 18:30. Модератор – Юрій Матевощук.

«Львів. Пані. Панянки» – збірка оповідань про довоєнне і міжвоєнне життя львів’ян. У ті часи Львів відрізнявся від Львова сучасного, відрізнялося також і життя. Українці були у меншості, відбувалася тісні переплетіння повсякденності та доль з поляками, євреями, австрійцями, угорцями. Збірка «Львів. Пані. Панянки» дає можливість зануритипро 100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму ся в атмосферу того часу та відчути життя звичайних людей так, як ніби це відбувається зараз.

У центрі нового роману Ніки Нікалео — Вікторія, якій завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером...

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 19.10.2018 18:30
Учасники: 4
  • - Ніка Нікалео
  • - Тетяна Белімова
  • - Наталка Лищинська
  • - Юрій Матевощук
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

ЗУСТРІЧАЙТЕ АКЦІЮ

1+1=3

До кінця акції:
20 год.
56 хв.
20 сек.
Деталі акції

*Діє на весь асортимент.

Акція 1+1=3
Отримай знижку