Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhok-lviv-pani-panyanky-ta-kvitnykarka-za-uchastyu-niky-nikaleo-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю Ніки Нікалео у Тернополі

Презентація книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю Ніки Нікалео у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжок «Львів. Пані. Панянки» та «Квітникарка» за участю письменниці Ніки Нікалео, яка відбудеться 13 грудня. Початок – о 18:30. Модератор – Юрій Матевощук.

«Львів. Пані. Панянки» – збірка оповідань про довоєнне і міжвоєнне життя львів’ян. У ті часи Львів відрізнявся від Львова сучасного, відрізнялося також і життя. Українці були у меншості, відбувалася тісні переплетіння повсякденності та доль з поляками, євреями, австрійцями, угорцями. Збірка «Львів. Пані. Панянки» дає можливість зануритипро 100 років білоруської літератури: від модернізму до постмодернізму ся в атмосферу того часу та відчути життя звичайних людей так, як ніби це відбувається зараз.

У центрі нового роману Ніки Нікалео «Квітникарка» – Вікторія, якій завжди здавалося, що її шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зраді чоловіка на власні очі. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Віка ніколи б не наважилась на зміни, адже з чоловіком їх пов’язує син. Вікторія знаходить у собі сили жити далі, творить себе, закохується і мріє про нову родину, про ще одну дитину, донечку. Їй постійно сниться дівчинка, яка здається знайомою і кличе Віку мамою, що її страшенно лякає і бентежить. Та життя жінки летить шкереберть, коли під час гінекологічного огляду в неї виявляють пухлину. Лікувати її береться гінеколог з бездоганною репутацією та жахливим характером...

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 13.12.2018 17:30
Учасники: 2
  • - Ніка Нікалео
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 21:00 14.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%