Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-okarynskoho-ternopil-misto-lyudy-istoriya-vid-davnyny-do-1991-roku-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Володимира Окаринського «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)»

Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію книжки Володимира Окаринського «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)» за участю автора.

Ця книжка – найбільший на сьогодні нарис історії Тернополя у форматі «для всіх». Це не екскурсії містом, не хроніка й не академічна історія. Це узагальнений науково-популярний погляд, в якому автор намагається подати тільки перевірені факти, при цьому знайомлячи читачів з різними гіпотезами і поглядами. Через людський вимір книжка показує Тарнополь/Тернопіль від доісторичних часів, його заснування й розбудови в пізньому Середньовіччі, аж до завершення найтрагічнішого для міста «короткого» ХХ століття, – 1991 року. Етноси, релігії, державно-адміністративні чинники, громадське життя, – усе, що впливало на людину в міському просторі. Городяни, їх побут, життєві стилі, субкультури, самореалізація. А також обличчя самого міста крізь призму культурно-історичних епох у контексті світової, європейської й української історій. Текст книжки доповнюють мапи, схеми, фотографії, твори мистецтва, артефакти минулого, а також покажчик, хронологія, бібліографія.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 13.12.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Юрій Матевощук
0
Поділитись
Отримай знижку