Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-virdzhyniyi-vulf-flash/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Вірджинії Вулф «Флаш»

Презентація книжки Вірджинії Вулф «Флаш»

Книгарня «Є» та видавництво «O.K. Publishing» запрошують на презентацію книжки Вірджинії Вулф «Флаш» за участю перекладачки Наталії Семенів.

Вірджинія Вулф написала «Флаш» як легкий музичний твір після закінчення свого роману «Хвилі». Ця біографія – суцільне задоволення для читачів, які полюбляють літературних персонажів-тварин, тому що написана вона, по суті, від імені кокер-спанієля.

«Але все не так просто, все складно. Якщо він кусав містера Браунінґа, він кусав і її. Ненависть – це не ненависть; ненависть – це також любов». Це захоплива біографія спанієля поетеси Елізабет Баррет-Браунінґ, у якій постає питання, що означає бути собакою – і бути людиною. Що б не писала Вірджинія Вулф, вона завжди створює класичне, легке, англійське есе, повне іронії та найточніших спостережень над людиною та світом.

Між ними була схожість. Коли вони вдивлялись одне в одного, кожен думав: «Та це ж я!» – а далі кожен усвідомлював: «Але все зовсім по-іншому!» У неї було бліде стомлене обличчя хворої людини, відрізаної від повітря, світла, волі. У нього була тепла рум’яна морда молодої тварини, сповненої здоров’я та енергії. Розламані на шматки, але відлиті з однієї форми – чи могло бути так, що кожен із них доповнював те, що було приховане в іншому? Вона могла бути – всім цим, але він – ні. Між ними пролягала найширша безодня, яка лише може відділяти одну істоту від іншої. Вона говорила. Він був німий. Вона була жінкою, він – собакою.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 03.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Наталія Семенів
  • - Модератор – Юрій Матевощук
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%