Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-vasylya-karp-yuka-shche-lito-ale-vzhe-vse-zrozumilo/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло»

Книгарня “Є” та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію прозової книжки Василя Карп’юка «Ще літо, але вже все зрозуміло». Захід відбудеться 10 жовтня. Початок – о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка "Ще літо, але вже все зрозуміло" - для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по чистому снігу, пам'ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов'язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи на затишному дивані.

«З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість з яких публікувалася в різних виданнях, - розповідає про книжку Василь Карп’юк. - Але хочеться вірити, що не лише так. По-перше, це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них. Всі герої, які фігурують в цих текстах, можуть дуже органічно переселитися в можливий роман. А ще, ці тексти доволі особисті. Дуже прості, аж до безпосередності. Бо писалися для задоволення потреби писання. Так, більшість були опубліковані, але могли й не бути. Кожен з текстів передає, окрім певної думки, те, чим я жив тоді, коли писав. Саме тому в книжці багато імен тих, з ким спілкуюся, тих, кого читаю… Багато цитат тих, кого слухаю».

Адреса книгарні «Є»: вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25-44-59.

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

10.10.2016 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 22.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%