Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-ta-proektu-kryla-zhyttya-tetyany-gladysh-nadiyi-gavrylyuk-ta-yuliyi-tkachovoyi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки та проекту «Крила життя» Тетяни Гладиш, Надії Гаврилюк та Юлії Ткачової

Презентація книжки та проекту «Крила життя» Тетяни Гладиш, Надії Гаврилюк та Юлії Ткачової

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію книжки та проекту «Крила життя» Тетяни Гладиш, Надії Гаврилюк та Юлії Ткачової. Захід відбудеться 10 вересня. Початок – о 17.00. Модератор – Юлія Починок.


Проект «Крила життя» покликаний у щонайширший спосіб продемонструвати важливість інклюзивного підходу до людей з особливими потребами сьогодні. Цей творчий мікс у вигляді книги містить наукове обґрунтування, поетичну подачу творчості трьох авторок з різних областей України – Києва, Харківщини та Херсонщини, а також фото-репродукцію у колажному форматі вишиваних картин. Це яскравий приклад того як люди з інвалідністю можуть не лише демонструвати нам свою творчість, а також і бути досить успішними. Вас очікує інтелектуальне знайомство з творчістю Тетяни Гладиш, Надії Гаврилюк та Юлії Ткачової. Також в межах проекту представлено наукове підґрунтя Юлії Починок та творчі роботи Тетяни Гладиш.


Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 10.09.2018 18:30
Учасники: 4
  • - Тетяна Гладиш
  • - Надія Гаврилюк
  • - Юлія Ткачова
  • - Юлія Починок
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%