Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-romana-ponomarenka-ukrayinski-vikinhy-ukrayintsi-v-dyviziyi-ss-vikinh-lypen-ly/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Романа Пономаренка «Українські вікінги: українці в дивізії СС «Вікінг». Липень-листопад 1944 року»

Презентація книжки Романа Пономаренка «Українські вікінги: українці в дивізії СС «Вікінг». Липень-листопад 1944 року»

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Романа Пономаренка «Українські вікінги: українці в дивізії СС «Вікінг». Липень- листопад 1944 року», яка відбудеться 11 грудня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторк – Богдан Фенюк.

Українські добровольці у лавах дивізії СС «Вікінг» у другій половині 1944 року – цей факт, на перший погляд, видається фантастичним. Проте саме влітку 1944 року близько тисячі українських добровольців справді були включені до лав 5-ї танкової дивізії СС «Вікінг». Це був унікальний випадок в історії Другої світової війни, коли на поповнення елітної есесівської дивізії – на рівні з німецькими та іншими європейськими добровольцями – були скеровані солдати-слов’яни.

У лавах «Вікінга» українські вояки пройшли військовий вишкіл і у вересні 1944 року воювали на фронті проти Червоної армії на відомому Наревському плацдармі. Там вони побували у справжньому пеклі війни. Українці у «Вікінгу» стали зі зброєю не за Райх – вони боролися за Україну

Роман Пономаренко – кандидат історичних наук. Професійний військовий історик, що спеціалізується на історії Другої світової війни та участі в ній українців. Автор 13 книжок і 64 статей та публікацій.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 11.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Роман Пономаренко
  • - Богдан Фенюк (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку