Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-ihorya-antonyuka-shepit-sosen-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен» у Тернополі

Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен» у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен».

Якщо Ви вважаєте, що справжній страх залишився десь у далекому дитинстві, то ви помиляєтеся. Він набагато ближче. Він далеко не йшов. Хочете відчути його холодний подих у себе за спиною? Просто відчиніть йому двері. Ці двері, це – «Шепіт сосен». Десь там, у дитинстві, ми набуваємо своїх найпотаємніших страхів. Знаємо, що зараз налякаємося, але гра тіней манить нас.

Герої оповідань – люди зі своїми мріями, кожен – зі своєю неповторною історією. Найважче закоханим ангелам, найлегше – привидам, адже їм однаково, вірите ви у них чи ні. Читаючи цю книжку, будьте обережними зі своїми бажаннями, бо вони мають властивість здійснюватися…

Ігор Антонюк народився на Тернопільщині у с. Скоморохи (Тернопільський р-н). Закінчив історичний і педагогічний інститути Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Тривалий час працював і працює педагогом-організатором у дитячому таборі «Петрос», на Яремчанщині. Живе в Івано-Франківську. Друкувався у журналах «Склянка часу», «Текстover», горор-збірниках «Повна темрява», «Дотик зачаєного жаху».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 08.05.2018 17:00
Учасники: 2
  • - Ігор Антонюк
  • - Юрій Матевощук
0
Поділитись
Отримай знижку