Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-gabriely-kubi-globalna-seksualna-revolyutsiya-rujnuvannya-svobody-v-im-ya-svob/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ґабріели Кубі «Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи»

Презентація книжки Ґабріели Кубі «Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи»

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Ґабріели Кубі «Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи» за участю наукового редактора та перекладача Петра Гусака. Захід відбудеться 10 вересня. Початок – о 17.00. Модератор – Богдан Фенюк.


«Глобальна сексуальна революція» – так можна коротко схарактеризувати ті процеси у сферах культури й моралі, що зараз відбуваються на Європейському та Американському континентах. Автор простежує її витоки, починаючи від лівих ідеологій ХІХ – початку ХХ століть, через феміністичні рухи, студентські бунти і сексуальну революцію 1968 року й донині. Складником цих процесів є «ґендерний мейнстрімінг» – програма перевиховання, що її провадять із населенням уряди, керівництво ЄС та деякі ЗМІ.

Книга вступає у полеміку з тим, що зараз діється на Заході, а також уже і в Україні, які засоби використовують перевихователі і яких репресій варто очікувати тим, хто цьому проектові опирається. Ґабріела Кубі називає своїми іменами загрози для нашої свободи з боку ґендерної ідеології та допомагає збагнути всі принади «прекрасного нового світу».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 10.09.2018 17:00
Учасники: 2
  • - Петро Гусак
  • - Богдан Фенюк
0
Поділитись
Отримай знижку