Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyzhky-evheniyi-senik-budynok-iz-sirnykiv-uzyatykh-iz-riznykh-korobok-u-ternopoli/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок» у Тернополі

Презентація книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок» у Тернополі

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок», яка відбудеться 25 червня за участю авторки. Початок — о 18:30.

«Будинок із сірників, узятих із різних коробок» – роман, головною темою якого є «бездомність». Його персонажі, життєві історії та портрети базуються на реальних подіях. Матеріалом для книжки Євгенії Сенік стало перебування у швейцарській спільноті для безпритульних. Візуальну частину проекту втілив художник-ілюстратор Сергій Костишин. Він проілюстрував роман малюнками у стилі коміксів, створивши у такий спосіб додатковий інтерактивний рівень видання.

Це вже друга книжка Євгенії Сенік, що виходить у «Видавництві 21»: 2016-го року тут побачив світ її роман «Країна У, або Казки чужим дітям», присвячений темі еміграції, заробітчанства. Над новою книжкою письменниця працювала впродовж 2012–2017 років. Саме 2012-го року вона вперше поїхала до спільноти у Швейцарію, щоб збирати матеріал. Аби зануритися всередину теми, Євгенія Сенік мусила і сама частково стати бездомною та побачити речі очима безпритульних у Швейцарії. Авторка вважає, що цей досвід є дуже цінним і для України, тим більше, що тема безпритульності виводить на інші важливі проблеми – екології та сортування сміття, переробки матеріалу та recycling, інклюзії.

Звучить у романі також тема Донбасу: головна героїня саме через війну втрачає домівку і стає бездомною.

Тим, кому цікаво більше довідатися про описаний у романі досвід, запрошуємо 25 червня поспілкуватися з Євгенією Сенік.

Євгенія Сенік — письменниця родом із Луганська. Авторка книжок «Przepraszam», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям». Учасниця багатьох мистецьких резиденцій і літературних заходів у Швейцарії та Франції. У своїх творах приділяє багато уваги соціальним темам та пошукам відповідей на екзистенційні питання.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 25.06.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Євгенія Сенік
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%