Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fternopil%2Fprezentatsiya-knyhy-yaroslava-melnyka-amp-quot-dalekyj-prostir-amp-quot%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги Ярослава Мельника "Далекий простір"

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас взяти участь у презентації книги Ярослава Мельника "Далекий простір", яка відбудеться 24 жовтня.Початок — о 18:00.Ярослава Мельника недарма називають унікальним явищем сучасної літератури. Одразу три країни Європи мають за честь вважати його твори своїм золотим літературним фондом. Його книжки багато разів потрапляли до короткого списку «Книга року» у Литві, а також висувалися на здобуття Європейської літературної премії. 2012 автор став фіналістом конкурсу «Книга року» Бі-бі-сі в Україні.

У світі, де очі вважаються атавізмом, а можливість бачити — божевіллям, з’являється зрячий юнак. Габра намагаються вилікувати, але йому вже судилося дізнатися про страшну таємницю правителів цього грандіозного хмарочоса-держави, де мільйони людей контролюються електронними давачами і не здогадуються, що живуть за хмарами… Чи вдасться йому втекти від Міністерства контролю? Три світи, три кохання і вічна туга за свободою і світлом — це те, що робить роман Мельника духовним явищем.Чомусь мені здається, що це проза, якій судилося пережити час. Ми ще не мали такого письменника.

BBC UKRAINE, УкраїнаЯрослав Мельник — один із найтаємничіших сьогоднішніх письменників в Литві (…) «Далекий простір» — серйозний роман. Він жахливо космополітичний. І це добре. Потрібно нарешті побачити, чим може закінчитися глобалізація, яку наші політики уявляють як безсумнівний позитив.

KULT?RA, Литва

***Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
24.10.2013 18:00 0
Поділитись