Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyhy-svyatoslava-lypovetskoho-mech-shcherbets-i-ukrayinski-vorota-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Святослава Липовецького «Меч “Щербець” і українські ворота» у Тернополі

Презентація книги Святослава Липовецького «Меч “Щербець” і українські ворота» у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книги Святослава Липовецького «Меч “Щербець” та Українські ворота: Україно-польські взаємини від поділів Речі Посполитої й до сьогодні», що відбудеться 4 грудня за участю автора. Початок – о 18:30.

Пропонована книжка є путівником у світ українсько-польських взаємин з кінця XVIII століття й до сьогодні. На основі великої кількості джерел автор відкриває широку панораму співжиття обох народів, а також складних процесів формування української нації, що відбувалися за участі, паралельно та наперекір західному сусіду. 

Говоритимемо про факти минулого, що проливають світло на події сучасності, розкривають широку панораму українсько-польських взаємин та тих складних процесів, що їх супроводжували протягом останньої чверті тисячоліття.

Святослав Липовецький – історик, журналіст, публіцист родом з Тернополя. Автор і упорядник книжок «Червоно-чорне. 100 бандерівських оповідок», «Обличчя звитяги (Стрілецькі світлини)», «Бандерівці. 200 історій з ХХ століття» та ін. Постійний дописувач тижневиків «Країна», «Український Тиждень», «Дзеркало Тижня» та інших видань. Статті автора виходили у збірниках бібліотеки газети «День» та бібліотеки сайту «Історична правда».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 04.12.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Святослав Липовецький
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 23.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%