Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyhy-dyvnostej-nazariya-zanoza-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація «Книги дивностей» Назарія Заноза у Тернополі

Презентація «Книги дивностей» Назарія Заноза у Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «Laurus» запрошують на презентацію «Книги дивностей» Назарія Заноза, яка відбудеться 18 жовтня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Юрій Матевощук.

«Книга дивностей» – це майстерно виписана колекція різних звичних, банальних та повсякденних речей паралельного Всесвіту, зібрання ординарних подій та явищ, які на тлі нашого життя видаються дивними та ненормальними. Для нас це фонд чудасій, серпентарій ґанджів: з черева корови пробивається вишня, Мадонна перебирається до Теребовлі, а Біле братство розпродує французькі електрочайники. Насправді, нічого надзвичайного…

Уважний читач знайте в книжці фантастичний опис життя маленького містечка, в якому люди ще мають час спостерігати, думати, відчувати.

Назарій Заноз – український письменник, журналіст і музикант. Як поет і прозаїк – учасник багатьох фестивалів і конкурсів, його твори публікувались у збірних виданнях. В українських ЗМІ друкується з 2012, є регулярним дописувачем «Радіо Свобода», інтернет-газети «Збруч», «Української правди» та ін.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 18.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Назарій Заноз
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку