Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyh-oleksandra-shelepala-shakal-detektyv-ta-na-kordoni-khodyat-chorni-psy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книг Олександра Шелепала «Шакал: детектив» та «На кордоні  ходять  чорні  пси»

Презентація книг Олександра Шелепала «Шакал: детектив» та «На кордоні  ходять  чорні  пси»

Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книг Олександра Шелепала «Шакал: детектив» та «На кордоні  ходять  чорні  пси», яка відбудеться 5 березня за участі автора. Початок – о 18.30.

«Шакал: детектив»

Детектив розповідає про двобій групи вкраїнських патріотів, знайомих читачеві з повісті «На кордоні ходять чорні пси», з агентами Москви. Вороги прагнуть вчинити резонансну диверсію на території України і показати її світові як державу-терориста. Прихильників езотерики зацікавлять інтуїтивні дії Сема, головного героя твору. Увагу читачів привернуть не лише його неоднозначні стосунки з українською розвідницею Валею та коханою дівчиною Олею, а й незвичайна доля їхніх дітей. Дія твору відбувається на теренах Східного та Західного Поділля.

«На кордоні ходять чорні пси»

Із метою дискредитації нашої держави воєнізоване угруповання викрадає молодого прес-аташе посольства Великої Британії в Україні Марча. Викрадення сталося під час його поїздки на призначену ним, для з’ясування можливих родинних стосунків, зустріч із Семом, який нещодавно повернувся з фронту. Обставини склалися так, що саме Семові випало очолити боротьбу з агентурою Москви. Дія твору відбувається на території Східного й Західного Поділля.

Олександр Шелепало: автор збірок гумору «Роздуми між перекурами» (1989), «Гога і Магога» (1991) та детективних повістей «Найкращий вихід – смерть» (2003), «На кордоні ходять чорні пси» (2017). Як публіцист друкувався, зокрема, в газетах «День», «Україна молода», «Подільські вісті».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 05.03.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Олександр Шелепало
  • - Богдан Фенюк (модератор)
0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%