/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-knyh-oksany-kuziv-sobacha-lyubov-zadyvlena-v-nebo-ta-adamtso-u-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книг Оксани Кузів «Собача любов», «Задивлена в небо» та «Адамцьо» у Тернополі

Презентація книг Оксани Кузів «Собача любов», «Задивлена в небо» та «Адамцьо» у Тернополі

Книгарня «Є» та ЛА «Піраміда» запрошують на презентацію книг Оксани Кузів «Собача любов», «Задивлена в небо» та «Адамцьо», яка відбудеться 26 листопада за участю авторки. Початок – о 18:30.

На зустрічі Оксана Кузів презентуватиме одразу дві новинки – «Задивлена в небо» та «Собача любов». Одна з них – поетична, інша – прозова. Також повторно презентуватиметься книжка, яка пережила шість видань – «Адамцьо». Живеш собі, ходиш, вітаєшся, зазираєш у очі чужих перехожих, у яких пливуть хмарки. А потім, буває, хтось із них розчахне, наче сукновий плащ, перед тобою свою душу... А там стільки туги і любові, стільки безнадії і віри, стільки болю й самозречення, що і самій у грудях щось тенькне, надірветься, а головне - не гоїться... Папір, ручка - і чужа доля чорним по білому. І рана уже рубцюється. Тільки під струпом залишається пляма. Добре, що хоч біла...

Оксана Кузів працювала літературною редакторкою у газеті «Салон-плюс», коректоркою в обласних газетах «Івано-Франківський оглядач» та «Вечірній Івано-Франківськ». Член Національної спілки журналістів України з 2013-го року. У літературі дебютувала 2014-го з прозовою книжкою «Адамцьо», яка стала «Книжкою року у молоді Прикарпаття».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 26.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Оксана Кузів
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 04.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%