Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-avtobiohrafichnoyi-knyhy-urodzhentsya-ternopilshchyny-somy-morgenshterna-v-inshi-chasy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація автобіографічної книги уродженця Тернопільщини Соми Морґенштерна «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині»

Презентація автобіографічної книги уродженця Тернопільщини Соми Морґенштерна «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині»

Книгарня «Є» та видавництво «21», за підтримки Австрійського культурного форуму, запрошують на презентацію автобіографічної книги уродженця Тернопільщини Соми Морґенштерна «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» від перекладачки Галини Петросоняк, яка відбудеться 12 березня. Початок – о 16.00.

«В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» – це автобіографія Соми Морґенштерна, що охоплює його дитячі та юнацькі роки (приблизно кінець ХІХ століття – 1914 рік).

«Автобіографія Соми Морґенштерна буде цікава широкому колу читачів, – каже у передмові Галина Петросаняк. – Оскільки Автор розповідає про свої дитячі та юнацькі роки, то має чим зацікавити юних читачів, а також батьків і педагогів. Виховання, взаємини між батьками й дітьми, стосунки між братами-сестрами – одна з центральних тем книжки. Роль релігії, освіти й саморозвитку,усвідомлення юною людиною самостійності, відповідальності за свої вчинки – теми, які ніколи не втратять актуальності,– усе це подано в книжці дуже органічно, вплетено в розповіді про родину Автора і його особисте становлення». Звісно, книжка особливо буде цікавою мешканцям Тернопільщини, адже значна частина автобіографії присвячена саме цій землі.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 12.03.2019 16:00
Учасники: 2
  • - Галина Петросаняк
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%