Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pres-konferentsiya-yuriya-andrukhovycha-z-nahody-vseukrayinskoho-turu-z-hurtom-karbido-na-pidtrymku-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Прес-конференція Юрія Андруховича з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «KARBIDO» на підтримку нового альбому «Літографії»

Прес-конференція Юрія Андруховича з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «KARBIDO» на підтримку нового альбому «Літографії»

Книгарня «Є» запрошує на прес-конференцію Юрія Андруховича з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «KARBIDO» на підтримку нового альбому «Літографії». Захід відбудеться 19 вересня. Початок – о 17.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Літографії – гравюри на камені. А також назва п'ятого альбому Юрія Андруховича з музикантами польського гурту Karbido. Проект «Літографії» цілком присвячений старому Станіславу (чи навіть і Станиславову) з його історіями й леґендами. Текстовою основою став однойменний цикл із семи віршів Юрія Андруховича, що вперше побачив світ у другій половині 1980-х і через три десятиліття раптово зазвучав оновленими сенсами.

«Цей дивовижний альбом інспірований циклом віршів Юрія «Літографії старого Станіслава». Поет інтерпретує в ньому сім віршів українською в неймовірному супроводі Karbido. Павла Чепулковського на ударних замінив Ігор Гнидин, який грає динамічніше, хоч і загалом можна стверджувати, що з музичного боку цей альбом звучить динамічніше. Я цілком вражений грою Томека Сікори на обидвох саксофонах – альті й баритоні. Усе разом звучить, ніби сучасна польсько-українська версія «The Pop Group» з Ґаретом Саґером у поєднанні з фразуванням а ля Кен Вандермарк. Мої улюблені композиції – вступна «Серафіні» (Мацєй Левенштейн, музичний критик).

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 19.09.2018 17:00
Учасники: 2
  • - Юрій Андрухович
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку