Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pres-konferentsiya-serhiya-zhadana-oleha-kadanova-ta-evhena-turchynova-z-nahody-vseukrayinskoho-turu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Прес-конференція Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «Лінія Маннергейма»

Прес-конференція Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «Лінія Маннергейма»

Книгарня «Є» запрошує на прес-конференцію Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «Лінія Маннергейма» на підтримку нового альбому «Бої без правил». Захід відбудеться 25 листопада за участю авторів. Початок – о 17:00. Модератор – Юрій Матевощук.

25 листопада до Тернополя завітають учасники викличного музичного гурту «Лінія Маннергейма» Сергій Жадан, Євген Турчинов та Олег Каданов з презентацією нового проекту «Бої без правил». Нові треки «Лінії Маннергейма» – крок у бік християнського гіп-гопу, потужна суміш життєвих правил та принципів,замішаних на протестантській етиці. Правила поведінки та збереження духовної рівноваги в умовах тотального побутового апокаліпсису. Дебютний міні-альбом Лінії Маннергейма «Де Твоя Лінія?» побачив світ наприкінці лютого.

«Лінія Маннергейма» – це український spoken word гурт, творцями якого стали Сергій Жадан, Олег Каданов, Євген Турчинов та Дмитро Зінченко. Нагадаємо, Олег Каданов відомий за участю в гурті Оркестр Че, а Євген Турчинов та, власне, Сергій Жадан разом грають у колективі «Жадан і собаки».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 25.11.2018 17:00
Учасники: 4
  • - Сергій Жадан
  • - Олег Каданов
  • - Євген Турчинов
  • - Юрій Матевощук (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку