Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pokaz-filmu-strimholov-rezh-maryna-stepanska-melodrama-105-khv-u-ternopoli/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, мелодрама, 105 хв.) у Тернополі

Показ фільму «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, мелодрама, 105 хв.) у Тернополі

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державне агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно», запрошують на показ фільму «Стрімголов» (реж. Марина Степанська, мелодрама, 105 хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 17 квітня. Початок – о 18.30.

«Стрімголов» (реж. Марина Степанська, Мелодрама, Україна, 2017, 105 хв.)

«Стрімголов» — українська драма 2017 року, повнометражний режисерський дебют Марини Степанської. Фільм брав участь в головній конкурсній програмі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах та національній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-тукінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Сюжет: Антон, музикант-вундеркінд, що не впорався з покладеними на нього сподіваннями, повертається додому після двох років навчання у Швейцарії і піврічного лікування алкогольної залежності в психоневрологічному диспансері під Києвом. Його дідусь, людина суворих принципів, вивозить хлопця в село, далеко від принад великого міста. Одного разу Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє життя в житті. Вона незабаром має поїхати до Берліна разом із своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, з яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак її зустріч з Антоном приносить новий імпульс у її життя і глибоко впливає на них обох…

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться Державним агентством України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 17.04.2019 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%