Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pokaz-filmu-inij-rezh-sharunas-bartas-voyenna-drama-119-khv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Іній» (реж. Шарунас Бартас, воєнна драма, 119 хв)

Показ фільму «Іній» (реж. Шарунас Бартас, воєнна драма, 119 хв)

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державне агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно», запрошують на показ фільму «Іній» (реж. Шарунас Бартас, воєнна драма, 119 хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 03 квітня. Початок – о 18.30.

«Іній» (реж. Шарунас Бертас, Воєнна драма, Україна, Литва, Франція, Польща, 2017, 119 хв)

«Іній»  — копродукційна литовсько-французько-українсько-польська воєнна драма 2017 року про війну на Донбасі. Фільм знято литовським режисером Шарунасом Бартасом за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, німецько-французького телеканалу ARTE та Польського кіноінституту. У 2017 році стрічку було відібрано для участі у програмі секції «Двотижневик режисерів» на 70-му Каннському міжнародному кінофестивалі. У липні 2017 року фільм брав участь у міжнародній конкурсній програмі 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю у змаганні за головний приз — Золотий Дюк. У серпні 2017 року фільм було включено до лонг-листа премії Європейської кіноакадемії. Також його було висунуто від Литви претендентом на премію «Оскар» Американської кіноакадемії у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою».

Сюжет: Молодому литовцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити — і зрозуміти — справжню окупацію і війну. Разом із гуманітарним конвоєм він прямує з Литви до України, де доля зводить його із двома військовими журналістами. Реальність виявляється набагато жорстокішою за романтичні уявлення молодого литовця, кидаючи його у вир війни. Тріо буде змушене подолати свої психологічні межі та збудувати міцні відносини. Вони не погоджуються ні з чим, окрім свого бажання бути там, де вони є, кожен з власних причин. На зруйнованій окупантами території Рокас знаходить своє справжнє кохання.

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться Державним агентством України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 03.04.2019 18:30 0
Поділитись