Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pokaz-filmu-girska-zhinka-na-vijni-rezh-benedykt-erlingson-trahikomediya-100-khv-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, 100 хв.)

Показ фільму «Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, 100 хв.)

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державнее агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно», запрошують на показ фільму «Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, 100 хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 13 березня. Початок – о 18.30.

«Гірська жінка: На війні» (реж. Бенедикт Ерлінґсон, трагікомедія, Франція, Ісландія, Україна, 2018, 100 хв.)

Копродукційний україно-французько-ісландський трилер 2018 року, режисера Бенедикта Ерлінґссона. Фільм брав участь в конкурсній програмі «Тиждень критики» та отримав нагороду Консорціуму письменників і композиторів. «Жінку на війні» було обрано як фільм-відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройшов з 14 по 21 липня 2018 року в Одесі. У вересні 2018 року фільм було висунуто від Ісландії претендентом на 91-шу премію «Оскар» Американської кіноакадемії в номінації за найкращий фільм іноземною мовою.

Хатла — диригентка хору, їй за п'ятдесят, однак за лаштунками тихої рутини вона веде таємне життя пристрасної захисниці екології. Коли Хатла планує свою найбільшу та найсміливішу операцію, вона отримує неочікуваного листа, який змінює все. Її заявку на усиновлення дитини нарешті схвалено, і на неї чекає маленька дівчинка з України. Оскільки Хатла готується покинути свою роль диверсанта та захисника нагір'я, щоб виконати свою мрію стати матір'ю, вона вирішує здійснити ще одну фінальну атаку, щоб завдати руйнівного удару алюмінієвій промисловості.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 13.03.2019 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку