Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pokaz-filmu-geroj-moho-chasu-rezh-tonya-noyabrova-komediya-80khv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Герой мого часу» (реж. Тоня Ноябрьова, комедія, 80хв)

Показ фільму «Герой мого часу» (реж. Тоня Ноябрьова, комедія, 80хв)

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державне агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно», запрошують на показ фільму «Герой мого часу» (реж. Тоня Ноябрьова, комедія, 80хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 20 березня. Початок – о 18.30.

«Герой мого часу» (реж. Тоня Ноябрьова, комедія, Україна, 2018, 80хв.)

«Герой мого часу» — український комедійний фільм, повнометражний дебют Тоні Ноябрьової. Головну роль у стрічці виконав Євген Бушмакін. Прем'єра фільму відбулася 15 липня 2018 року на 9-му Одеському міжнародному кінофестивалі, а в широкий український кінопрокат стрічка вийшла 20 вересня 2018 року.

Сюжет: Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже швидко він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити? 

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться Державним агентством України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 20.03.2019 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку