Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/pokaz-filmu-brama-rezh-volodymyr-tykhyj-mistychna-drama-107-khv-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Показ фільму «Брама» (реж. Володимир Тихий, містична драма, 107 хв.)

Показ фільму «Брама» (реж. Володимир Тихий, містична драма, 107 хв.)

Книгарня «Є», «Артхаус Клуб» та Державне агентство України з питань кіно в рамках фестивалю «Нове українське кіно», запрошують на показ фільму «Брама» (реж. Володимир Тихий, містична драма, 107 хв.). Мова озвучення: українська. Захід відбудеться 10 квітня. Початок – о 18.30.

«Брама» (реж. Володимир Тихий, Містична драма, Україна, США, 2017, 107 хв.)

«Брама» — копродукційний українсько-американський художній фільм 2017 року режисера Володимира Тихого. Сюжет фільму базований на культовій п'єсі Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів» та розповідає про пригоди баби Прісі (Ірма Вітовська), яка з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження. Світова прем'єра фільму відбулася 28 листопада 2017 року на Талліннському кінофестивалі «Темні ночі». Фільм вийшов в широкий український прокат 26 липня 2018 року.

Сюжет: Стрічка розповідає про сім'ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, котра товаришує з русалками, час від часу поїдає галюциногенні гриби і якось за часів Другої світової війни навіть порішила дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікувано їхнє розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом, і якій треба запобігти.

Показ відбувається в рамках фестивалю «Нове українське кіно», що проводиться Державним агентством України з питань кіно спільно з компанією Arthouse Traffic.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 10.04.2019 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%