Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/literaturni-pidsumky-roku-rozmova-z-bukt-yuberom-annoyu-lysenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Літературні підсумки року: розмова з букт’юбером Анною Лисенко

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-розмову про літературні підсумки року з букт’юбером Анною Лисенко. Захід відбудеться 20 грудня.

Рік завершується і залишає за собою багато спогадів в усіх царинах. Щороку ми бачимо помітну тенденцію зростання як кількісно, так і якісно – подій, авторів, книг, текстів, нововведень у літературному середовищі. Досить помітним у цьому році стало явище букт’юбу, яке декотрі спеціалісти називають «легкою критикою». Тож, яким видався літературний 2017 рік в Україні поговоримо з однією з найпомітніших букт’юберів Анною Лисенко.

Букт’юб – це спільнота книголюбів, які знімають відео про книжки та викладають його на YouTube. Власний буктюб-канал може мати приватнаособа, видавництво, письменник або книгарня. Буктюб розпочався з відео, у яких влогер розповідав про книжку, яку щойно прочитав. Але згодом тематика почала розширюватися.

Анна Лисенко ще до запуску свого каналу мала Instagram – текстовий блог про книжки. А потім зрозуміла, що знімати відео їй цікавіше на AnnikaBlog.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 20.12.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Юрій Матевощук
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%