Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/lektsiya-literaturoznavtsya-ta-pysmennyka-serhiya-synyuka-ernest-i-joho-romany/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція літературознавця та письменника Сергія Синюка «Ернест і його романи»

Лекція літературознавця та письменника Сергія Синюка «Ернест і його романи»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію літературознавця та письменника Сергія Синюка «Ернест і його романи», яка відбудеться 5 листопада. Початок – о 19:00.

У біографіях видатних письменників найцікавіше – книжки, які вони написали. А ці книжки дають найточніше уявлення про деталі й подробиці письменницької біографії. Якщо правильно їх прочитати. Романи Ернеста Гемінгвея серед «шифровок», які залишили нам майстри прози ХХ століття – одна з найбільш цікавих і захоплюючих. Свій варіант розшифровки пропонує лектор і літератор Сергій Синюк.

Ернест Гемінґвей –  американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури 1954 року, лауреат Пулітцерівської премії 1953 року. Здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням, а також завдяки активному та наповненому пригодами життю. Його лаконічний і насичений стиль оповіді відіграв значну роль у літературі XX століття. За своє життя написав та опублікував 7 романів, 6 збірників оповідань та 2 документальні роботи. Додаткові роботи, які включають в себе 3 новели, 4 збірки оповідань, 3 документальні праці, опубліковано посмертно. Багато з його праць вважаються класикою американської літератури. У 2019 році виповнюється 120 років з дня народження автора.

Сергій Синюк – український прозаїк, поет, літературознавець, краєзнавець та журналіст. Автор пяти романів, чотирьох повістей, трьох літературознавчих книг та двох поетичних збірок.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 05.11.2019 19:00
Учасники: 2
  • - Сергій Синюк
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%