Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fternopil%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-7-11-rokiv-chytannya-knyhy-martsina-palasha-klyuchyk-do-elfa%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 7-11 років. Читання книги Марціна Палаша «Ключик до Ельфа»

Дитяча субота для дітей 7-11 років. Читання книги Марціна Палаша «Ключик до Ельфа»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 до 11 років на читання книги Марціна Палаша «Ключик до Ельфа» (видавництво «Школа») та майстер-клас із виготовлення повітряного змія. Захід відбудеться 9 листопада. Початок – о 16:00. Попередня реєстрація за адресою domskamarija@gmail.com.

Ми познайомимося з історією великої дружби хлопчика та песика Ельфа. Кличка ЕЛьФ походить від англійського Extraordinary Life Form, що у перекладі означає Дуже Незвичайна Форма Життя. Про спільні та очевидно незвичайні пригоди хлопчика і його песика ми почитаємо разом. А після кожен спробує зробити повітряного змія, якого так весело запускати із своїми друзями.

Вхід вільний.


Відгуки
Тетяна

Ми прийшли вперше на подію з Софійкою, якій напередодні виповнилося 5 рочків. В мене було бажання привернути увагу дитини до читання. Ми читаємо разом вдома, але тут були дітки, які читають, а не лише дорослі. Софійка уважно слухала і водила пальчиком по аркушу разом із Анічкою, яка вже школярка і вміє читати. Марія і діти читали по черзі уривки з книги. Марія пояснювала про героїв, що згадувалися в тексті, але були описані раніше в книзі. А опісля всі прийнялися майструвати повітряних зміїв з паперу і мотузки. Тут вже мами і тати активно допомагали малечі прив'язати деталі. Хоч захід і для старших дітей, Софійці сподобалось читати / слухати історію про песика і майструвати змія. Дякуємо!)

Читати все
Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 09.11.2019 16:00 1
Поділитись