Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/detektyvna-chejziana-pro-shcho-dlya-koho-i-navishcho-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?»

«Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?»

Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга –Богдан» запрошують на розмову «Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?» за участю перекладачки Ірини Бондаренко та редакторки Ганни Осадко.

Джеймс Хедлі Чейз – відомий британський письменник, один із класиків сучасного детективного жанру. У творчості автора представлені як класичні детективні історії, так і поліцейські романи, авантюрно-пригодницькі та гангстерські історії. У цілому за творчу кар’єру письменник створив 93 детективних твори. У більшості з них розповідається про життя одного героя, який більше не з’являється ні в жодному іншому творі автора. Але при цьому є і ряд невеликих циклів, об’єднаних одним героєм. Серед таких можна виділити пригоди колишнього агента ЦРУ Марка Гірланда, історії про несумлінне детективі Томе Коррігане і про життя плейбоя-мільйонера Віка Маллен.

На зустрічі перекладачка Ірина Бондаренко та редакторка Ганна Осадко проаналізують книги автора, що побачили світ українською у видавництві «Навчальна книга – Богдан».

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 08.02.2018 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку