Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/detektyvna-ahentsiya-vo-shche-bilshe-intryhy-prezentatsiya-knyzhok-viktora-yankevycha-oleksiya-volko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Детективна агенція ВО: ще більше інтриги»: презентація книжок Віктора Янкевича Олексія Волкова та Бориса Крамера

«Детективна агенція ВО: ще більше інтриги»: презентація книжок Віктора Янкевича Олексія Волкова та Бориса Крамера

Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію книжок Віктора Янкевича «Копія», Олексія Волкова «Переможець отримує все» та Бориса Крамера «Пернач полковника Вухналя» в рамках проекту «Детективна агенція ВО: ще більше інтриги», що відбудеться 17 жовтня за участю авторів. Початок – о 18:30. Модератор – Юрій Матевощук.

Віктор Янкевич, «Копія»:
Злочин і кара, невідкупний гріх і спокута, батьки і діти, кохання й похіть... Вектори цієї книги розмаїті, сюжет захоплюючий і динамічний. А життя сплітає в єдиний клубок теперішнє й минуле... Не дивися в дзеркало проти ночі, бо потойбіччя пантрує на твою душу. Але є ще любов, яка вирятовує, бо брат не зрікається брата!

Олексій Волков, «Переможець отримує все»:
Наскільки великою рушійною силою може бути кохання? Як домогтися взаємності? Чи реально заради сильного почуття з пересічної людини перетворитися на естрадну зірку, небезпечного авантюриста, просто крутого хлопця, словом, стати переможцем? Відповіді на ці запитання дає визнаний майстер детективу, бойовика та мелодрами Олексій Волков у новому захоплюючому романі "Переможець отримує все". Гортаючи сторінки цієї книжки, ви з головою зануритесь у вражаючий світ автоперегонів, сучасної поп-музики, запеклих двобоїв і, звичайно ж, всепоглинаючого кохання. Хто ж зуміє разом із героєм подолати непросту дистанцію, наприкінці дізнається, чи справді переможці отримують все...

Борис Крамер, «Пернач полковника Вухналя»:
Згоріла хата коваля Бориса Циганчука. Пожежники виявляють у ній обгорілий труп. Виявляється, що це не коваль, а хтось інший. Майор поліції Артем Нагорняк, який береться за розслідування, встановлює, що Борис Циганчук на запрошення професора Вознесенського поїхав на виставку власних робіт у Париж. Хто ж тоді згорів у його хаті? І чому професор Вознесенський приховує своє істинне обличчя?..

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 17.10.2018 18:30
Учасники: 4
  • - Віктор Янкевич
  • - Олексій Волков
  • - Борис Крамер
  • - Юрій Матевощук (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%