Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/avtorska-zustrich-ta-avtohraf-sesiya-kompozytora-i-pianista-ehora-grushyna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Авторська зустріч та автограф-сесія композитора і піаніста Єгора Грушина

Книгарня “Є” запрошує на зустріч та автограф-сесію композитора і піаніста Єгора Грушина. Захід відбудеться 5 листопада. Початок – о 15.00. Модератор – Юрій Матевощук.

5 листопада з концертом та авторською зустріччю до Тернополя приїде композитор і піаніст Єгор Грушин на підтримку нового альбому «Once».

Новий альбом «Once», реліз якого відбувся 1 червня цього року, є четвертим альбомом Єгора Грушина (попередні релізи: «Inside», «Absolution», «Dominicano»). Кожна композиція з платівки «Once» є самодостатньою та розповідає свою історію, які за настроєм є дуже різними: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними... Така різноманітність у послідовності допомагає фокусуватись на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах.

Єгор Грушин – український композитор сучасної класики та піаніст. Стиль, у якому творить композитор, – сучасна класика (modern classical), поєднує академізм, мінімалізм та неокласицизм. За п’ять років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, видав чотири альбоми та став автором саундтреків до п’яти вітчизняних фільмів. Його попередній альбом "Dominicano" посідає перші місця в чарті інструментальної музики українського iTunes. З першого дня релізу новий альбом «Once» займає перші позиції чарту класичної музики GooglePlay.

Адреса книгарні «Є»: вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 25 44 59

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

05.11.2016 15:00 0
Поділитись

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка