Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fsumy%2Fproekt-kreatyv-e-interaktyvna-lektsiya-yak-splanuvaty-rik-7-porad-vid-oksany-musiyenko%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Проект «Креатив Є!». Інтерактивна лекція «Як спланувати рік: 7 порад від Оксани Мусієнко»

Проект «Креатив Є!». Інтерактивна лекція «Як спланувати рік: 7 порад від Оксани Мусієнко»

Книгарня «Є» запрошує на інтерактивну лекцію тренерки особистісного розвитку Оксани Мусієнко про те, як не спасувати перед своїми мріями і частину їх зробити реальністю вже у 2018 році.

Зустріч пройде у форматі інтерактивного спілкування із аудиторією. Слухачі зможуть переглянути презентацію, що допоможе візуалізувати деякі психологічні аспекти творчого планування. Тренерка допоможе навчитися не боятися власних бажань, перетворювати їх із чогось недосяжного на реальний план дій. Також аудиторії будуть запропоновані спеціальні вправи для фіксації навичок та поради щодо того, як «не злетіти» з обраного курсу. Подія орієнтована на всіх, кому цікаво вчитися протягом життя, змінювати його, бути господарем свого часу. 

Оксана Мусієнко – тренерка, засновниця «Development Club. Простір особистісного розвитку», голова Асоціації тренерів, психологів, коучів, консультантів, колумністка, авторка блогів на інтернет-порталах NV.ua, ЛігаНет, Освіта.ua, Освітній Портал, СпецКор, СумиПост.

Вхід вільний.


Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 16.01.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Оксана Мусієнко
0
Поділитись