Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fsumy%2Fprezentatsiya-novoyi-knyhy-vladyslava-ivchenka-nohy-u-sumakh%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація нової книги Владислава Івченка «Ноги» у Сумах

Презентація нової книги Владислава Івченка «Ноги» у Сумах

Книгарня «Є» запрошує на презентацію нового роману Владислава Івченка «Ноги», що відбудеться 4 червня. Початок – о 19:00. Модерує редактор видавництва «Темпора» Андрій Мартиненко.  

«Ноги» – книга про Україну, яка є і про Україну, яка може бути. Після повернення з АТО Михайло Кононенко – із позивним «Конан» – пересувається на візку. Але «мирне» життя ховає в собі чи не більше небезпек, аніж бойова операція зі знищення ворожого танка. Дрібні й не дуже кримінальники, корумповані чиновники і політики, шпигуни й убивці з сусідньої країни. Тому боротьба Конана триває – як у житті, так і в комп’ютерній грі, що захопила уми мільйонів, ставши реальнішою за саму реальність. Змішання двох світів, що утворює вибухонебезпечний коктейль, що запалює всю країну. Тектонічне зіткнення старого і нового, політичного й воєнного порядків. Життя стає грою, гра – життям. І в усіх цих іграх треба перемогти.

Роман присвячений Каті Гандзюк.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 04.06.2019 19:00
Учасники: 2
  • - Владислав Івченко
  • - Андрій Мартиненко
0
Поділитись