Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/prezentatsiya-knyzhky-try-rozmovy-pro-ukrayinu-u-sumakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки «Три розмови про Україну» у Сумах

Презентація книжки «Три розмови про Україну» у Сумах

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книги «Три розмови про Україну» за участю упорядника та автора ідеї В’ячеслава Кириленка. Захід відбудеться 30 жовтня. Початок – о 18:00.

У книзі «Три розмови про Україну» цікаве і нове для себе знайде кожен – це три діалоги з людьми, які у своїй царині робили важливі речі для становлення України. При цьому кожен діалог має головним завданням знайти проекції у майбутнє, а не лише обговорити важливі події минулого.

У діалозі В’ячеслава Кириленка із Патріархом усієї Руси-України Філаретом мова йде про становлення української Церкви після здобуття Україною Незалежності, але у контексті усієї палітри докорінних соціальних та політичних змін, що відбулися у країні від 1991 року і дотепер. Патріарх Філарет згадує багато не оприлюднених раніше деталей.

Діалог із письменником Василем Шклярем – про літературний процес, політику, владу, історію, бачення ним минулого та сьогодення, вплив його книг на формування суспільних настроїв та творення нових архетипів українського Героя. Третю розмову веде історик, журналіст та телеведучий Микола Вересень із В’ячеславом Кириленком про три українські революції 1990, 2004 та 2013-2014рр, активними учасниками яких вони обидва були – один як студентський активіст, а потім політик, інший – як журналіст та відомий український медійник. Протягом розмови обговорюються найважливіші теми, що турбували та продовжують турбувати українське суспільство, а також уперше буде оприлюднено багато фактів та нових тлумачень політичних та медійних подій, що мали місце протягом цього часу та учасниками яких були співрозмовники.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 30.10.2018 18:00
Учасники: 1
  • - В’ячеслав Кириленко
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 20:00 12.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%