Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/prezentatsiya-knyzhky-tetyany-trofymenko-okololiteraturne-u-sumakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Тетяни Трофименко «Окололітературне» у Сумах

Презентація книжки Тетяни Трофименко «Окололітературне» у Сумах

Книгарня «Є» та видавництво “Віват” запрошують на презентацію книжки Тетяни Трофименко «Окололітературне», що відбудеться 1 липня. Початок ― о 18:30. Модератор ― Владислав Івченко.

Літературознавство – це не нудно, це весело, цікаво й навіть небезпечно. Літературна критика має бути жива і жвава, не оглядатися на персоналії, не виважувати можливих наслідків, не вплутуватися в складну систему дружби з усіма гравцями літпроцесу й ділових стосунків із видавництвами – це коли говориш про свої враження від тексту як-вони-є. Тому ґонзо-критикиця, вона ж улюблена критикеса Тетяна Трофименко, презентує справжній путівник у світ такого дивного сучукрліту.

Це не збірка рецензій на різні видання за певний період часу в традиційному розумінні, це анатомічний атлас сучукрліту, реальний зріз сучукрліту останніх десяти років – з основними гравцями, їхніми творами, реакцією читачів та критиків, та – що важливо – візуалізованими важливими літературознавчими поняттями. Тож «Окололітературне» – не лише захопливе, сповнене тролінгу, чтиво, а й доволі пізнавальне й інформативне видання.

Тетяна Трофименко – літературознавиця, критикиня, кандидатка філологічних наук. Дослідниця давньої української літератури, літератури 1920―х років та сучукрліту.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 01.07.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Тетяна Трофименко
  • - Владислав Івченко (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%