Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-kolosa-martynyuka-korol-doshchu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу»

Презентація книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Король дощу». Зустріч з письменником, лідером гурту «Фіолет» та арт-директором фестивалю «Бандерштат» відбудеться 20 лютого о 17:00. Модерує арт-менеджерка книгарні Ірина Савченко.

Нова книжка Колоса про пару закоханих, що проживають і переживають (кожен у свій спосіб)  ковідну весну в столиці, а ще – віднайдення втраченого і ціну, яку ми готові заплатити, аби змінити щось по-справжньому. Костя і Мар’яна на самоізоляції починають заново знайомитися з собою, одне одним та із близькими. Вони сміливо віддаються почуттям, страхам і сексуальним бажанням.

Це типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого.

По-новому вписувати себе в тривожну реальність напівпорожнього Києва з його підпільними барами, панічними настроями в очах над масками і неможливістю планувати майбутнє. Можливо, настав час розібратися з собою, поки Король Дощу не зійшов на свій трон і жертви ще не знають, що вони жертви?

Сергій «Колос» Мартинюк – український музикант, поет, письменник, громадський діяч, організатор фестивалів, засновник та лідер гурту «Фіолет». Автор двох романів та поетичної збірки. Перший роман, «Капітан Смуток», став одним з найяскравіших прозових дебютів останніх років в українській літературі, другий «Рок-н-рол» –  присвячений закуліссю української рок-сцени.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 20.02.2022 17:00
Учасники: 2
  • - Сергій Мартинюк
  • - Ірина Савченко - модераторка
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%