Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/prezentatsiya-knyzhky-evheniyi-senik-budynok-iz-sirnykiv-uzyatykh-iz-riznykh-korobok-u-sumakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок» у Сумах

Презентація книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок» у Сумах

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Євгенії Сенік «Будинок із сірників, узятих із різних коробок», що відбудеться 20 червня. Початок – о 18:30. Модератор – Владислав Івченко.

«Будинок із сірників, узятих із різних коробок» – роман, головною темою якого є «бездомність». Його персонажі, життєві історії та портрети базуються на реальних подіях. Матеріалом для книжки Євгенії Сенік стало перебування у швейцарській спільноті для безпритульних. Візуальну частину проекту втілив художник-ілюстратор Сергій Костишин. Він проілюстрував роман малюнками у стилі коміксів, створивши у такий спосіб додатковий інтерактивний рівень видання.

Над книжкою Євгенія Сенік працювала впродовж 2012–2017 років. Саме 2012 року вона вперше поїхала до спільноти у Швейцарію, щоб збирати матеріал. Аби зануритися всередину теми та побачити речі очима безпритульних, письменниця мусила і сама частково стати бездомною. Авторка вважає, що цей досвід є дуже цінним і для України, тим більше, що тема безпритульності виводить на інші важливі проблеми – екології та сортування сміття, переробки матеріалу та recycling, інклюзії.

Звучить у романі також тема Донбасу: головна героїня саме через війну втрачає домівку і стає бездомною.

Євгенія Сенік – письменниця з Луганська, авторка книжок «Przepraszam», «Письмовий стіл», «Країна У, або Казки чужим дітям». Учасниця багатьох мистецьких резиденцій і літературних заходів у Швейцарії та Франції. У своїх творах приділяє багато уваги соціальним темам та пошукам відповідей на екзистенційні питання.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 20.06.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Євгенія Сенік
  • - Владислав Івченко (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 11.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%