Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/prezentatsiya-fentezi-arkan-vovkiv-pavla-derev-yanka-v-sumakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація фентезі «Аркан вовків» Павла Дерев’янка в Сумах

Презентація фентезі «Аркан вовків» Павла Дерев’янка в Сумах

Книгарня «Є» та видавництво Дім Химер запрошують шанувальників темного фентезі на презентацію дебютного роману Павла Дерев’янка «Аркан вовків», що відбудеться 28 жовтня за участю автора. Початок – о 18:30.

Рік 1845. Держава Хмельницького вистояла. Майже двісті років тут правлять виборні гетьмани та двопалатний парламент, Червона та Чорна ради, співіснують католицька та православна церкви, мова перейшла на latynku, у небі пливуть цепеліни, а серед людей живуть відьми. На захисті Українського Гетьманату стоять військо Січове, Таємна Варта і химерні лицарі Сірого Ордену, що володіють потойбічними силами…

  • Підпиши проклятий сувій.
  • Отримай клямри вовчого лицаря. 
  • Дізнайся, скільки крові та сліз приховано за блиском героїчних легенд.

Павло Дерев’янко – письменник, за освітою – перекладач з арабської мови. 2013 року за власний рахунок видав не для продажу фантастичний роман-дистопію «Крук». Написав збірку горрор-оповідань «Макабра». Улюблені жанри – фентезі та фантастика, горрор, детектив, науково-популярні та історичні роботи. Окрім літератури, захоплюється відеоіграми та мотоциклами. 2019 року вийшов друком його роман «Аркан вовків» у жанрі темного фентезі з елементами альтернативної історії. Це перша частина запланованої трилогії «Litopys Siroho Ordenu».

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 28.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Павло Дерев’янко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку