Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/e-rozmova-profesiyi-majbutnoho-dytyacha-it-osvita/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Є-Розмова: «Професії майбутнього: Дитяча IT-освіта»

Є-Розмова: «Професії майбутнього: Дитяча IT-освіта»

Книгарня «Є» запрошує на зустріч-презентацію із засновницею дитячої IT-школи «KidIT» Валентиною Сахно та дітьми-фіналістами міжнародного конкурсу Casual Connect (США).

Чи можливо відірвати дітей від комп’ютерів і смартфонів у ХХІ столітті? Чи можна перетворити захоплення технікою на конструктив? Як IT-освіта вплине на майбутнє дитини? Про це та багато іншого поговоримо із засновницями школи “KidIT” Валентиною Сахно та Юлією Летюгою. На зустрічі також відбудеться презентація дитячих програмних розробок.

Дитяча IT-школа “KidIT” – це перші в житті дитини курси програмування з акцентом на розвиток креативу – створення історій, мультиків, ігор за допомогою технологій. Основна ідея проекту Kid’IT – дати можливість українським дітям вже сьогодні отримати перші основи технологічної грамотності та базові навички, котрі стають must have для успішної самореалізації в майбутньому (креатив, робота з інформацією, командна робота та комунікація, використання технологій для створення та самовираження). Те, чому навчають у Кремнієвій Долині, але тут, в Україні.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 08.02.2018 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 16:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%