Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-8-rokiv-z-batkamy-rodynna-krayeznavcha-hra-zahadkovi-ta-prekrasni-sum/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 8 років з батьками. Родинна краєзнавча гра «Загадкові та прекрасні Суми»

Дитяча субота для дітей від 8 років з батьками. Родинна краєзнавча гра «Загадкові та прекрасні Суми»

Книгарня «Є» та ГО «Центр розвитку території та соціального маркетингу «Триторія» запрошують дітей віком від 8 років та їхніх батьків, бабусь, дідусів, братиків та сестричок на родинну гру «Загадкові та прекрасні Суми».

Маємо нагоду помандрувати обласним центром: загадковим, невідомим, таємничим і таким рідним. Подивитись іншим поглядом на звичні будинки і дворики, позаглядати у найвіддаленіші закутки, побачити щось нове та незнане у вже давно відомому. Відчути ритм міста, послухати його голос, побачити його серце. Допоможе нам у цьому унікальна інформаційна освітньо-краєзнавча гра-лото «Загадкові та прекрасні Суми». 120 запитань та ілюстрацій, які допомаожуть більше дізнатися про видатних людей та краєзнавчі об’єкти міста, його минуле і теперішнє. 

Не просто грати – розвиватися, адже інтелектуальні ігри гарно розвивають мовленнєві навички, інтелект, увагу, логічне мислення, здорове сприйняття і фотографічну пам'ять. Навчають порівнювати, аналізувати, класифікувати, узагальнювати, розвивають навички роботи у команді, формують гармонійно розвинену особистість. І головне –дають змогу весело та пізнавально провести час з найріднішими нам людьми. 

До участі запрошуються родинні команди: мінімальна кількість – 2 учасники: дорослий+дитина, максимальна – 4. Обов’язкова реєстрація команд за телефоном 066 4244768 Наталка Лебедь.

Головний приз – комплект гри, який отримає на згадку команда-переможець.

Вхід вільний.


Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 27.01.2018 12:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%