Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-8-rokiv-chytannya-knyhy-enn-fajn-boroshnyani-nemovlyata-i-majster-kla/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 8 років. Читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» і майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «гречик»

Дитяча субота для дітей від 8 років. Читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» і майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «гречик»

Книгарня «Є» та бренд «HrechkaSweets» запрошують дітей віком від 8 років та їхніх батьків на читання книги Енн Файн «Борошняні немовлята» («Видавництво Старого Лева») та майстер-клас зі створення авторської антистрес-іграшки «Гречик».

Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята – симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне хлопцям терпіння? Чи справді цей експеримент матиме неймовірні наслідки? Чи може мішечок борошна змінити долю чотирнадцятирічного бешкетника?

А от у тому, що не борошно, а звичайнісінька гречка може допомогти позбавитись сучасним школярам стресу та тривожності – ми не сумніваємось, адже магній, який містить ця звична нам усім крупа, успішно стимулює синтез серотоніну, який позбавляє нас суму та депресії, вітамін B забезпечує кров потрібними клітинами, а щоки – здоровим рум’янцем.

Сумська майстриня Наталія Гончарук поділиться своїм вмінням і навчить учасників «Дитячої суботи», як перетворити жменю гречки та шматок тканини на натуральний антидепресант, який підійматиме настрій у довгі зимові дні та робитиме буденне школярське життя солодшим.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталка Лебедь).

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 03.02.2018 12:00 0
Поділитись
Отримай знижку