Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-rokiv-chytannya-knyzhky-chy-mozhe-bdzhola-vzhalyty-bdzholu-ta-majst/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки «Чи може бджола вжалити бджолу» та майстер-клас зі створення наукової іграшки

Дитяча субота для дітей від 7 років. Читання книжки «Чи може бджола вжалити бджолу» та майстер-клас зі створення наукової іграшки

У рамках Всесвітнього дня науки Книгарня «Є» запрошує дітей віком від 7 років та їхніх батьків на читання книжки «Чи може бджола вжалити бджолу» (видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля») та майстер-клас зі створення наукової іграшки.

Як виникає блискавка? Чому мавпи полюбляють банани? Хто винайшов шоколад? Звідки письменники беруть ідеї? На ці та інші цілком серйозні дитячі запитання відповідатимуть всесвітньо відомі астрономи, біологи, палеонтологи, історики, фізики, психологи, спортсмени, шеф-кухарі, письменники, музиканти, актори, мандрівники, які допомоги створити книгу для чомучок «Чи може бджола вжалити бджолу?».

Під час «Дитячої суботи» ми також не стоятимемо осторонь науки – разом з дітками власноруч створимо наукову іграшку – балансуючу балерину.

Реєстрація обов’язкова за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Телефон: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 11.11.2017 12:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%