Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-7-12-rokiv-valentynka-z-sekretom/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 7-12 років. «Валентинка з секретом»

Дитяча субота для дітей від 7-12 років. «Валентинка з секретом»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 7-12 років та їхніх батьків на читання книги Наталії Гузєєвої «Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина» (видавництво «Час майстрів») та майстер-клас з виготовлення валентинок у техніці скрап-букінг.

Так-так, напередодні Дня закоханих ми обрали книжку про того самого легендарного П’яточкина, який у мультфільмі рахував слоників, щоб заснути! Тепер він підріс, ходить у третій клас і намагається розібратися, чи існує Любов.

Так, книжка про любов, загадкову й оспівану поетами, якою наповнене весняне повітря. А також про страждання, від яких хочеться втекти в пустелю або полетіти на безлюдний острів в… олівчаниці. Адже любов — це зовсім не тринди-ринди. І що з нею, з любов´ю, робити, якщо прийшла?! Здійснювати заради неї подвиги? Але які? А раптом про неї дізнаються однокласники-папараці? А може, у всьому винен цей Цеодва зі своїм потеплінням клімату?

Запрошуємо дітей віком 7-12 років розібратися разом з нами у складних почуттях і власноруч виготовити листівку-валентинку, якою згодом привітати важливу для васлюдину.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 10.02.2018 14:30 0
Поділитись