Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fsumy%2Fdytyacha-subota-dlya-ditej-8-12-rokiv-znajomstvo-z-seriyeyu-knyzhok-stiva-stivensona-ahata-misteri-t%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 8-12 років. Знайомство з серією книжок Стіва Стівенсона «Агата Містері» та інтерактивна програма «Школа юного детектива»

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Знайомство з серією книжок Стіва Стівенсона «Агата Містері» та інтерактивна програма «Школа юного детектива»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на знайомство з серією книжок Стів Стівенсона «Агата Містері» (видавництво «Рідна мова») та інтерактивну програму «Школа юного детектива» .

Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Проте це – у майбутньому, а нині вона просто чудовий фахівець! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати найзаплутаніші секрети. Допомагає їм відданий дворецький, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.

Разом з учасниками Дитячої суботи ми шукатимемо вартісну табличку з підказками, як знайти гробницю фараона, займатимемось пошуками зниклого меча Роберта Брюса, легендарного короля Шотландії, і, якщо впораємось усіма завданнями, – можливо зможемо повертути знаменитій оперній співачці викрадений злодієм сейф.

Ну, і головне – наші читайлики спробують себе в ролі справжнвх детективів і отримають навички, які допоможуть виявляти спостережливість і допомагати розплутувати найскладніші детективні історії. У програмі – цікаві завдання, які познайомлять дітей з основами криптографії, дактилоскопії, графології, а також написання секретного листа з допомогою невидимих чорнил.

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 28.04.2018 13:00 0
Поділитись