Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-8-12-rokiv-interaktyvna-prohrama-za-knyzhkoyu-lyuyisa-kerrola-alisa-u-dyv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 8-12 років. Інтерактивна програма за книжкою Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї» та майстер-клас з розвитку навичок швидкочитання

Дитяча субота для дітей 8-12 років. Інтерактивна програма за книжкою Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї» та майстер-клас з розвитку навичок швидкочитання

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років та їхніх батків на інтерактивну програму за книжкою Льюїса Керрола «Аліса у Дивокраї» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га») та майстер-клас з розвитку навичок швидкочитання. Захід відбудеться 17 листопада. Початок – о 14:00.

Ця книжка – шедевр дитячої літератури. Ще за життя автора її було перевидано більше тридцяти разів. Герої книжки – Капелюшник, Солоний Заєць, Чеширський Кіт та інші стали улюбленими для багатьох поколінь юних читачів і їхніх бітьків, і дістали прописку в багатьох прислів’ях і приказках. У захваті від цієї повісті була навіть англійська королева Вікторія. Запрошуємо у дивосвіт і наших читайликів.

А щоб їм там було комфортно, навчимо, як розвинути вміння швидкочитання. Це особливо стане у нагоді бажаючим скоротити час підготовки домашніх завдань завдання та підвищити успішність у школі. А головне – ніяких складних термінів і виснажливих тренувань. Лише вигадливі завдання, щоденні розваги і… трішечки наполегливості.

Реєстрація за номером 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 17.11.2018 14:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%