Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-6-12-rokiv-znajomstvo-z-knyhoyu-komiksiv-smurfetka-i-majster-klas-iz-vyho/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 6-12 років. Знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» і майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи

Дитяча субота для дітей 6-12 років. Знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» і майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи

Книгарня «Є» запрошує дітей 6-12 років на знайомство з книгою коміксів «Смурфетка» (видавництво «Ірбіс-комікси») та іншими книгами цієї серії, а також майстер-клас із виготовлення наукової іграшки-дзиґи та дослідження її властивостей.

Читання дитячих коміксів – справжня захоплююча пригода! Веселі історії в малюнках з короткими написами підкорили хлопчиків і дівчаток з багатьох країн. Такі видання пробуджують у дітей інтерес до читання і прекрасно підходять для дозвілля. Вони розбурхують уяву, допомагають мріяти про великі пригоди, змушують замислитись над важливими життєвими речами навіть найменших. Тож ми вирішили почати знайомство з коміксами дивовижною серією про улюбленців дітей – Смурфиків.

Серед розмаїття коміксів історії з життя Смурфів стали улюбленим сюжетом для багатьох маленьких і навіть дорослих читачів. Веселі, розумні, дружні та добрі гномики - маленькі казкові істоти. Усі вони виглядають майже однаково: забарвлені в синій колір, зростом з три яблука, одягнені в білі штанці з отворами для маленьких хвостиків, а на голові носять обов'язковий для смурфів атрибут - білий ковпак.

Не схожі один на одного, кожен зі своїми захопленнями, смурфики, проте, мають дві риси, властиві всьому їхньому маленькому народові, – доброзичливість та чуйність. Мабуть, саме в цьому і криється секрет їх шаленого успіху: смурфики – уособлення всього найкращого, що може бути в людині.

Зрозуміти таємниці життя Смурфиків допоможуть комікси, а таємниці науки – наукові іграшки. Одну з таких – відому і загадкову дзиґу – виготовимо з учасниками «Дитячої суботи» і з’ясуємо, як працює та чим цікавий найпростіший гіроскоп. Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 05.05.2018 12:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%