Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-6-10-rokiv-interaktyvna-prohrama-ya-svidomyj-pishokhid-majster-klas-z-vyh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 6-10 років. Інтерактивна програма «Я – свідомий пішохід», майстер-клас з виготовлення іграшки-світловідбивача

Дитяча субота для дітей 6-10 років. Інтерактивна програма «Я – свідомий пішохід», майстер-клас з виготовлення іграшки-світловідбивача

Книгарня «Є» та Патрульна поліція Сумської області запрошують дітей 6-10 років на інтерактивну програму «Я - свідомий пішохід» та майстер-клас з виготовлення флікера (світловідбивача) для безпечних прогулянок за участю працівників Патрульної поліції Сумської області. Захід відбудеться 6 жовтня. Початок – о 12:00.

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійне вийде з будинку – це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами нашого міста, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей. Навчити наших допитливих читайликів правилам дорожнього руху допоможуть поліцейські, а також казки та оповідання, герої яких також навчаються безпечній поведінці у світі дорожнього руху.

Запрошуємо дітей та їхніх батьків на неформальне спілкування з вартовими громадського порядку. В інтерактивній ігровій формі поліцейські навчать, як передбачати та правильно реагувати на небезпечні ситуації. Також з учасниками «Дитячої суботи» власноруч виготовимо іграшки-флікери – світловідбиваючі елементи, які стануть вірними охоронцями під час вечірніх прогулянок.

Реєстрація за телефоном 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 06.10.2018 12:00 0
Поділитись
Отримай знижку