Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-5-8-rokiv-tvorche-chytannya-kazky-annett-amrhejn-i-katariny-e-folk-gist-n/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 5-8 років. Творче читання казки Аннетт Амргейн і Катаріни Е. Фолк «Гість на Різдво» та майстер-клас зі створення іграшки на ялинку

Дитяча субота для дітей 5-8 років. Творче читання казки Аннетт Амргейн і Катаріни Е. Фолк «Гість на Різдво» та майстер-клас зі створення іграшки на ялинку

Книгарня «Є запрошує дітей віком 5-8 років на творче читання казки Аннетт Амргейн і Катаріни Е. Фолк «Гість на Різдво» (видавництво Vivat) та майстер-клас зі створення іграшки на ялинку. Захід відбудеться 1 грудня. Початок – о 12:00.

Що ж це так яскраво засяяло вдалині? Може це різдвяна зірка принесла добру звістку? Чи хтось добрий з усміхненими очима простує до вашого будинку, щоб розділити святкову вечерю? Різдвяної ночі завжди стаються дива. Про це знає ведмедик, що живе самотньо в незнайомому лісі, але так хоче, щоб до нього на свято завітали всі звірята. Знає про це і маленький зайчик Вухань, який у пошуках різдвяного сяйва оббіг усіх друзів. Дізнаються про це і наші читайлики. Зворушливі й добрі історії про різдвяні дива розповідає книга, яку ми обрали для читання першої зимової суботи. А ще про те, що всі непорозуміння треба вирішувати мирно, й не треба боятися спілкуватися з сусідами, що живуть поруч.

А традиційною майстеркою, яка завжди супроводжує затишні читання вихідного дня, ми вирішили розпочати підготовку до різдвяних свят: виготовити з дітками першу в цьому сезоні іграшку на ялинку. Реєстрація за номером 066 424 47 68.

Вхід вільний.

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 01.12.2018 12:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%