Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-4-7-rokiv-znajomstvo-z-knyzhkamy-vimmelbukhamy-ta-tvorcha-prohrama-vyhada/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 4-7 років Знайомство з книжками-віммельбухами та творча програма «Вигадай історію»

Дитяча субота для дітей 4-7 років Знайомство з книжками-віммельбухами та творча програма «Вигадай історію»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років з батьками на знайомство з книжками- віммельбухами та творчою програмою «Вигадай історію».

Книжка-розглядалка – унікальний формат дитячої книги, адже в ній немає або майже немає слів, відповідно історію треба домислювати або вигадувати. Найменші можуть просто розглядати малюнки й намагатись впізнати й вивчити персонажів з неї, старші – створити свій художній світ. Книги-картинки стимулюють розвиток уяви, фантазії, візуальної пам’яті, усного мовлення.

В Україні останнім часом з’явилось чимало нових книг-картинок: віммельбухи видавництва «Artbooks» («Зоопарк», «Автовіммельбух», «На будівництві» тощо), серія «Що ховається у…» від «ВСЛ», книжки Річарда Скаррі від видавництва «Ранок» та багато інших.

Розповімо батькам про найтонші особливості книжок-картинок, секрети правильного їх читання і навчимо, як обрати свій, найкращий віммельбух. Малечу ж чекають веселі пошукові та творчі завдання, ігри. Головна ідея, яку закладають організатори у цей захід – радість спільного з дітьми дозвілля та пізнання.

Участь батьків у заході обов’язкова, адже завдання виконуватимемо родинними командами. Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Вхід вільний.

Коментарі
Аліна
07.05.2018

Із задоволенням відвідали творчу программу "Вигадай історію". Донька отримала яскраві враження від можливості створювати власні історії, ввечорі ми разом грали в книгарню, потім вирізали зі старих журналів малюнки і створювали нові історії. Дякую організаторам за позитивний і корисний захід!

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 28.04.2018 11:00 1
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%