Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-4-7-rokiv-mykolayu-do-nas-ty-zavitaj-chytannya-virshiv-zymovoyi-tematyky-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитяча субота для дітей 4-7 років. «Миколаю, до нас ти завітай»: читання віршів зимової тематики, дерево подарунків для святого Миколая та майстер-клас зі створення іграшки «Миколайчик» з картону та фетру

Дитяча субота для дітей 4-7 років. «Миколаю, до нас ти завітай»: читання віршів зимової тематики, дерево подарунків для святого Миколая та майстер-клас зі створення іграшки «Миколайчик» з картону та фетру (Суми)

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-7 років та їхніх батьків на читання віршів зимової тематики, дерево подарунків для святого Миколая та майстер-клас зі створення іграшки «Миколайчик» з картону та фетру.

Кожна дитина пише листа святому Миколаю та мріє отримати подаруночок за гарну поведінку. Щороку добрий чарівник залишає омріяні радощі під дитячими подушками, а сам залишається без подарунків. Пропонуємо виправити цю несправедливість і створити свято для самого Миколая!

Разом з дітками згадаємо традиції та звичаї зимових свят в Україні, пограємо в ігри, в які бавились наші прабабусі, коли були маленькими. Також у програмі заходу – читання віршів зимової тематики, створення та прикрашання дерева подарунків для святого Миколая. А на згадку про радісне свято виготовимо з учасниками «Дитячої суботи» іграшку «Миколайчик» з картону та фетру, яка стане окрасою дитячої кімнати і нагадуватиме про те, що диво існує, і воно – поруч. Реєстрація за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 16.12.2017 11:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%