Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/sumy/dytyacha-subota-dlya-ditej-4-7-rokiv-chytannya-knyzhok-dytyachykh-pysmennykiv-pro-bilok-majster-klas/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжок дитячих письменників про білок. Майстер-клас зі створення тематичної аплікації

Дитяча субота для дітей 4-7 років. Читання книжок дитячих письменників про білок. Майстер-клас зі створення тематичної аплікації

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4- 7 років та їхніх батьків на тематичну зустріч «День народження Білочки» та майстер-клас зі створення тематичної аплікації «Осінні смаколики для рудохвостої господарочки».

Що ми знаємо про білок? Найперше – що вони маленькі, руді, пухнасті, живуть на деревах та мають неабияку любов до горішків. Симпатична тваринка, яку часто зображають у мультфільмах і на обгортках цукерок. Білочка – героїня багатьох дитячих творів. Але насправді не все так просто й історія цієї тваринки, як і її життя, пов’язані з цікавими фактами.

У програмі «Дитячої суботи» – читання віршів та казок про білочку та її лісових друзів, цікаві факти та вигадки про білку та її спосіб життя. Також покажемо відеоматеріали про те, як насправді виглядає помешкання білки в лісі і створимо тематичну аплікацію «Осінні смаколики для рудохвостої господарочки», аби взимку руденька красуня не бідувала.

Реєстрація обов’язкова за номером 066 424 47 68 (Наталя Лебедь).

Телефон: (054) 270 19 04.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Суми, вул. Соборна, 44 18.11.2017 12:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%